ФОТОКОНКУРС 2019-2020 - Обсуждение

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Аватар користувача
Олег Триліс
Актив
Повідомлень: 179
З нами з: 03.11.2012, 14:13
Звідки: Киев/Тайвань

ФОТОКОНКУРС 2019-2020 - Обсуждение

Повідомлення Олег Триліс »

В этой теме вы можете задавать вопросы связанные с Фотоконкурсом 2019-2020.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

LW писав: Не знаю, правильно ли я поступил, что воздержался от голосования, хотя не нашел в правилах ограничения на участие в голосовании авторов работ. Считаю, что голосовать за свои работы некорректно с этической точки зрения и является накруткой голосов, а голосовать за чужие, когда мне мои больше нравятся по композиции, тоже не правильно. Пожалуй на следующий год этот момент тоже не повредило бы урегулировать, чтобы не было накруток

Я думаю, накруток ніхто робити не буде, бо це якось ну зовсім вже дико. Але об'єктивно, якщо власна робота подобається більше, ніж інші викладені - не бачу етичних проблем голосувати за свою роботу.


Питання.
Чи може Оргкомітет розглянути можливість зміни чи уточнення наступної умови:
"На конкурс принимаются не представлявшиеся ранее на клубный фотоконкурс оригинальные (т.е. сделанные самим участником конкурса) фотографии, снятые в 2019 и 2020 гг. в туристских походах, включая ПВД." Або уточнити його трактування.
Мені здається, часто люди ходять в походи, роблять круті фото, але в фотоконкурсі не беруть участі, бо довго/ніколи/нецікаво. Інші учасники походу бачать ці фото і плачуть - не присвоювати ж собі авторство і публікувати. Пропадають такі кадри!
Чи можна в такому разі викладати НЕ СВОЇ фото з вказанням дійсного авторства (при наявній згоди автора, звісно)? Формально, автор і є учасником конкурсу, просто публікує фото через іншу людину, яка цим фото, можливо, також дає назву.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Можна, і таке вже робилося час від часу.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Учасником конкурсу на конкурсу вважається не той, хто надсилає роботи, а автор знімків, так що і з формальної точки зору все гаразд. Але назва роботи має також бути узгоджена з автором.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

LW писав: Считаю, что голосовать за свои работы некорректно с этической точки зрения и является накруткой голосов

Не вижу никакой этической проблемы. К своим фото надо просто относиться так же непредвзято, как и к чужим, и оценивать их по тем же критериям. И какая же это накрутка, когда это всего один голос?
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

Головне, щоб автор, знімки якого виставили інші учасники, не надіслав згодом по 5 інших своїх робіт в кожну із номінацій. А то буде проблемка з тим, які саме фото вважати реально виставленими...
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Марія писав:Головне, щоб автор, знімки якого виставили інші учасники, не надіслав згодом по 5 інших своїх робіт в кожну із номінацій. А то буде проблемка з тим, які саме фото вважати реально виставленими...
Ну, ми ж наче домовилися, що треба мати згоду автора на те, щоб подавати його фото на конкурс. Тобто він має знати, що його роботи вже беруть участь.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Незрозуміло чи впливає на рейтинг фотографій лайки за них на Фейсбуці. Вони сумуються разом з голосами на форумі?
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Kefirek писав:Незрозуміло чи впливає на рейтинг фотографій лайки за них на Фейсбуці. Вони сумуються разом з голосами на форумі?
Досі під голосуванням розумілося тільки голосування на форумі, фейсбучні лайки були чисто для порвіняння.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Мизеракль
Досвідчений користувач
Повідомлень: 135
З нами з: 19.05.2018, 18:51
Звідки: Киев

Повідомлення Мизеракль »

В процессе изучения представленных к конкурсу работ выяснилось, что некоторые названия композиций организаторами конкурса были частично проигнорированы, частично - перенесены, с внесением в них грамматических ошибок!
Выражается протест против подобного рода махинаций. :evil:
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

bookvachka писав:В альбомах Юмор и Художественное не отображаются названия, так что голосовать не возможно. У всех так?
Я бачу, що самі файли підписані (у розділі "Деталі" під кожним фото видно), тому в принципі всі роботи можна ідентифікувати.

Хоча взагалі досить цікаво читати копіпащені умови фотоконкурсу
Убедительная просьба в именах файлов избегать кириллицы и пробелов, а также не делать их чересчур длинными (из чего следует, что названиям фотографий в имени файла не место).
а потім бачити, що сам оргкомітет саме так же і робить :D
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Pashtet писав:Хоча взагалі досить цікаво читати копіпащені умови фотоконкурсу
Убедительная просьба в именах файлов избегать кириллицы и пробелов, а также не делать их чересчур длинными (из чего следует, что названиям фотографий в имени файла не место).
а потім бачити, що сам оргкомітет саме так же і робить :D
Взагаді-то, ця вимога є трошки пережитком тих часів, коли Пікаса (світла їй пам'ять) робила прямі посилання на файли зображень (тобто http://blablablah...filename.jpg а не оте, що воно зараз). Кирилічні імена при цьому перетворювалися на жахливий мотлох і у кілька разів збільшувались за довжиною, а по пробілах і обрізати могло. Втім, у нашій Галереї воно і досі приблизно так, тому я не став цю вимогу прибирати (теперішній оргкомітет ще з цим не стикнувся).
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Хотела бы внести свое предложение по Фотоконкурсу 2020-2021. (Coming soon...)

Я так понимаю, цель фотоконкурса – как можно большему кол-ву людей показать красоты туризма. И в тоже время, мы ограничиваемся нашим турклубом и выбором из 5ти фотографий по каждой номинации.

Предлагаю фотоконкурс перенести в Facebook.

Предоставить возможность всем голосовать, не важно, находится человек в турклубе или нет. Голосовать будут за те фотографии, которые понравились, и это может быть не 5 фото, а более. В любом случае, кто-то ставит лайк под фото, кто-то нет. Победители будут.

Плюсы:
- больше аудитория (в ФБ много подписчиков. Если будут знать, что их голос важен, будут более активно учавствовать)
- легче подсчет
- те, кто хочет победить, будут делать перепост публикаций, подталкивая людей голосовать за ту или иную фотографию. Будет больше участников, заинтересованных в голосовании за «свое фото», больше «рекламы» и перепоста
- кто хочет, также может продолжать голосовать на форуме…
- голосование проходит быстрее, легче. Чем меньше действий, тем больше участников.

Минусы:
- нет

8)
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

А у всіх відображаються всі викладені фотографії, при перегляді з телефону? А то складається враження, що частина десь "загуляла"
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
Мизеракль
Досвідчений користувач
Повідомлень: 135
З нами з: 19.05.2018, 18:51
Звідки: Киев

Повідомлення Мизеракль »

Алена Гищак писав:Голосовать будут за те фотографии, которые понравились, и это может быть не 5 фото, а более.
Ограничение на количество фотографий призвано кое-как ранжировать их. Когда ты можешь лайкнуть весь фотоальбом - стираются границы между "самой хорошей" фотографией и "самой плохой".
Алена Гищак писав:- те, кто хочет победить, будут делать перепост публикаций, подталкивая людей голосовать за ту или иную фотографию. Будет больше участников, заинтересованных в голосовании за «свое фото», больше «рекламы» и перепоста
Я бы это в минусы записал :)
Відповісти