Замовлення клубних календарів на 2021 рік

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Відповісти
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Замовлення клубних календарів на 2021 рік

Повідомлення Pashtet »

Доброго здоров'я всім!

Ті, хто брали участь у змаганні "50 за 10" на минулих вихідних, мали змогу побачити нові видання клубних календарів на наступний рік. Цього року їх є два різновиди:
1) Звичайний, на одному листі, але формату А2 (50 грн)
2) Перекидний на спіралі, 12 листів, формат А4 (150 грн)

Всі виручені гроші направляються в клубну казну. Підтримай турклуб!

Замовлення можна робити в цій табличці, перша вкладка "Календарі 2021"
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1685498191
Презентація обох типів календарів "вживу" відбудеться сьогодні, під час лекції ШПП в спелеоклубі (м. Університет, вул. Коцюбинського 5, підвал зліва-зліва зразу після арки). Там же можна буде придбати перший вид календарів (другий тип поки розібрали весь наклад, збираємо замовлення на наступний).

Зображення

Деякі фото з багатолистового календаря (фото клікабельні):
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Тааак, наразі всі календарі розпродані та очікують доставки до тих, хто за них вже заплатив. Та це не означає, що більше їх не буде і вписуватись в табличку не можна - зовсім навпаки! Наступну партію можемо запустити в друк вже на наступному тижні, але для цього потрібно мінімальне замовлення. Тож активно вписуйте бажану кількість календарів (можна без надсилання грошей, головне зараз - розуміти, скільки треба друкувати) в табличку за посиланням у першому пості.
Календарі - чудовий подарунок рідним на Новий рік, тож не тягніть з замовленням. Крім того, нагадую: купуючи календарі, ви допомагаєте клубу наповнювати казну, яка йде на придбання нового клубного спорядження.
Допомагайте клубу ставати комфортнішим для вас самих)
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Кілька оновлень:

По-перше, будемо замовляти однолистові календарі на стінку звичного формату А3. Такі самі за стилем, як і А2 в першому пості, але кращої якості друку. Ціна за готовий календар - 30 грн. Відповідна колонка з'явилась в Google-таблиці на початку теми. Якщо ви вже щось замовляли в цій табличці - будь ласка, не змінюйте це, щоб я не заплутався; просто напишіть внизу нове замовлення.

По-друге, на новий наклад діє різдвяна пропозиція: при передзамовленні (тобто вписуванні в ту саму табличку) та попередній оплаті ціна на однолистові календарі менше на 20-33%, тобто:
календар А3 - 20 грн,
календар А2 - 40 грн.
Тим, хто вже заплатив за календарі з нового майбутнього накладу, різницю поверну при зустрічі.

По-третє, нагадую, що необхідно формувати замовлення на перекидні календарі. Наступна партія буде оновлена: з'являться підписи авторства на фото, а також будуть підписані державні свята (зараз вони просто виділені кольором), а також підписані різні цікаві туристські і дослідницькі дати. Наприклад, 11 грудня - Міжнародний день гір; 27 вересня - Всесвітній день туризму; 28 квітня - Політ першого космічного туриста і т. п.
Якість друку також має бути краща.

І останнє. Як і з бафами, дедлайн на прийняття замовлень - до 23:59 20 грудня, тобто до кінця цього тижня. Давайте не затягувати, щоб до Нового року можна було все надрукувати і роздати.

Всім бобра)
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Повідомлення Оля Настенко »

І висновок, який можна зробити на майбутнє, це не купувати календарі з першого накладу. І дешевше, і інфи більше, і якість краще :(
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

На ПВД http://www.tourclub.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=6199 будуть присутні клубні календарі форматів А2 і А3. Ті, хто оформляв передзамовлення, матимуть змогу їх забрати; хто не оформлював, зможуть придбати по 50 і 30 грн відповідно. До вільного продажу доступно до 10 календарів кожного виду, так що не провтикайте можливість.

За календарями звертатись до Альони Гищак.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Якщо хтось планував календарі як подарунки на Новий рік, то ось вам інформація:
- календарі А2 - роздруковані, знаходяться у Альони Гищак;
- календарі А3 - роздруковані, знаходяться у Володимира Триліса;
- календарі А4 (перекидні) - роздруковані, знаходяться у Олега Триліса.
В ідеалі хотів би зібрати їх у себе, щоб люди не бігали по трьом людям (+ у мене ще й бафи - по чотирьом %) ), але поки неясно коли це буде. Олег, наприклад, не віддав мені, захотів у себе гостей приймати :D
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Олег Триліс
Актив
Повідомлень: 179
З нами з: 03.11.2012, 14:13
Звідки: Киев/Тайвань

Повідомлення Олег Триліс »

Новая партия перекидных календарей готова. Всех заказывавших и желающих заказть прошу связаться со мной через телеграм млм по телефону 0660829672
Телеграм-бот для обліку клубного спорядження.
Таблиця-переклік клубного спорядження (стара більше не актуальна після 02.2023) тут.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Pashtet писав: В ідеалі хотів би зібрати їх у себе, щоб люди не бігали по трьом людям (+ у мене ще й бафи - по чотирьом %) ), але поки неясно коли це буде. Олег, наприклад, не віддав мені, захотів у себе гостей приймати :D
ну вот, я всем предлагаю забрать у меня календари, так вы не хотите. а тут такое.
до 5,01 просьба забрать, так как буду вне досягаемости до 21го января
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Календарі А2 тепер у мене, забирати можна разом з бафами.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Відповісти