ФОТОКОНКУРС 2020-2021 ОБСУЖДЕНИЕ

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Алена Гищак писав: нет, не смогу написать, так как нет большинства, что согласны на такое голосование. сейчас просто обсуждение.
Пока что, из двух высказавшихся по этому поводу (я и Палец), оба за альтернативное голосование. Чем тебе не большинство? :wink:
Аватар користувача
Боря
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1242
З нами з: 06.09.2007, 12:36
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Боря »

На мою думку, голосування в ФБ занадто залежить від "позиції" алгоритму ФБ. Алгоритм буде показувати окремі фото різній кількості людей, багато з яких можуть і не дочитати про конкурс, а просто лайкатимуть щось красиве зі стрічки. Свою роль може зіграти порядок фоток в альбомі. Коротше, результати будуть навіть не "глядацьких симпатій" а "симпатій розробників" :-)

При цьому, я за те щоб голосувати в ФБ. Так цікавіше, піар хороший і взагалі треба з новим експерементувати. Наприклад, можна нові рубрики вводити, конкурс відео робити (теревенити не мішки носити, так) :)

Щодо фото в інсті -плюсую. Фоток з конкурсу досить щоб викладати одне фото раз у два дні впродовж року :) В інші дні можна щось поточне викладати. Якщо є натхнення, хто там цим займається, звісно :wink:
Via est vita
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Боря писав: Щодо фото в інсті -плюсую. Фоток з конкурсу досить щоб викладати одне фото раз у два дні впродовж року :) В інші дні можна щось поточне викладати. Якщо є натхнення, хто там цим займається, звісно :wink:
І тут ми знов підходимо до питання пошуку людини, яка постійно займатиметься веденням клубних акаунтів в ФБ та Інстаграмі.
Є такі охочі ?
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Интел писав:
Алена Гищак писав: нет, не смогу написать, так как нет большинства, что согласны на такое голосование. сейчас просто обсуждение.
Пока что, из двух высказавшихся по этому поводу (я и Палец), оба за альтернативное голосование. Чем тебе не большинство? :wink:
Ок.имея поддержку от Бори и Оли, я попробую продумать с фотоконкурс в фб. В понедельник вышлю свои идеи.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Алена Гищак писав:Если не будет проф.,я хочу попробовать с инстой. Для меня что-то новое и будет интересно.
але тоді прошу, зробіть ім'я в інсті таке, щоб хоча б повторювало ФБ - tourclub.universytet
от хай буде САМЕ так - з такими літерами, точкою між словами.

Альона, тримай ще і мою підтримку, якщо вона тобі потрібна) Я за те, щоб було паралельно голосування на форумі і голосування лайками у ФБ. Причому не обмежувати в лайках - хто хоче лайкає усе, хто хоче - лайкає 1-2 фото. Головне - нікого не тегати на фотках і знімати геомітки, а то тоді результат сильно залежатиме у кого більше фоловерів)
Алена Гищак писав:если делать в фб голосование, то лучше размещать фото в альбомах, а не в публикации. так можно посмотреть все фото в миниатюре.
Так минулого разу і робилось, хіба ні?
Оля Настенко писав:И ещё одно важное! Пожалуйста, не выкладывайте все фотки за раз в Инстаграм. В прошлом году это было мега странно.
+++
Боря писав:конкурс відео робити (теревенити не мішки носити, так)
Хммммм)) Конкурс туристських відео...
треба тільки довжину регламентувати - скажімо, не більше двох хвилин, щоб не залипнути перед вибором на кілька годин.

P.S. Рекомендую також і для YouTube-каналу змінити URL - https://www.youtube.com/channel/tourclub.universytet
Востаннє редагувалось 19.01.2021, 15:59 користувачем Pashtet, всього редагувалось 1 раз.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

И еще. Участие в фотоконкурсе объёмная работа. Сейчас есть возможность сделать много фотографий в течении года и сложность в том,что из этого большого количества необходимо выбрать 15. Для того,чтобы заинтересовать в участии, желательно придумать интересные "плюшки". Например, фото зрительских симпатий,которое наберёт из 3х номинаций наибольшее кол-во лайков, будет обложкой фб тку (ну может кроме юмора, только худ и туризм). Или 3 первых,вторых места в фб и 3 первых,вторых места на форуме будут на страницах календаря 2022 с указанием фамилии и номинации. Сейчас фото с конкурса размещаем только в клубном альбоме. Есть еще идеи?:)
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Pashtet писав:
Алена Гищак писав:Если не будет проф.,я хочу попробовать с инстой. Для меня что-то новое и будет интересно.
але тоді прошу, зробіть ім'я в інсті таке, щоб хоча б повторювало ФБ - tourclub.universytet
от хай буде САМЕ так - з такими літерами, точкою між словами.
Принято! Беру испытательный срок до сентября. Потом можно увольнять, если что:)
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Причому не обмежувати в лайках - хто хоче лайкає усе, хто хоче - лайкає 1-2 фото.
Сори.Что-то я слишком активна на форуме сегодня. Просто в поезде и тут скучно:).

Если брать во внимание много лайков и что бы как-то чуть разделять эмоции "лайкающих", предлагаю давать 1 балл за лайк и 2 балла за сердечко.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Алена Гищак писав:предлагаю давать 1 балл за лайк и 2 балла за сердечко.
А лайкающие будут заранее знать, что сердечко -- это в два раза больше, чем просто лайк? А Care (или как оно там по-русски) сколько стоит?
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Палец писав:
Алена Гищак писав:предлагаю давать 1 балл за лайк и 2 балла за сердечко.
А лайкающие будут заранее знать, что сердечко -- это в два раза больше, чем просто лайк? А Care (или как оно там по-русски) сколько стоит?
Спасибо за вопрос, ждала,что кто-то его задаст. Предполагаю, что все остальные будут иметь 1 балл, так как это эмоция и реакция лайкающего. Думаю, это будут случайные эмоции, ошибка лайкающего:)

Обсуждение приветствуется!
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Алена Гищак писав:Думаю, это будут случайные эмоции, ошибка лайкающего:)
Мне кажется, это сложно -- так ошибиться, обычно это всё-таки сознательное действие. Ну да ладно.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Олег Триліс писав:На конкурс принимаются не представлявшиеся ранее на клубный фотоконкурс оригинальные (т.е. сделанные самим участником конкурса) фотографии, снятые в 2020 и 2021 гг. в туристских походах, включая ПВД.
Фото, зроблені на змаганнях зі спортивного туризму - приймаються?
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Pashtet писав:Фото, зроблені на змаганнях зі спортивного туризму - приймаються?
Я б приймав -- та й навіть якщо формально підходити до питання, змагання -- це звичайно ПВД (а якщо формально не підходити, то й взагалі питань бути не має).
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Файлы фото необходимо называть в формате Название фото | Имя Фамилия Автора | Категория (Милый в ведре | Олег Трылис | Юмористическое).

Заморочайтесь правильным форматированием и называнием своих работ пожалуйста, оформленные не по правилам работы на конкурс не попадут.
Зображення

Придумай інші розділові знаки, будь ласка.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Олег Триліс
Актив
Повідомлень: 179
З нами з: 03.11.2012, 14:13
Звідки: Киев/Тайвань

Повідомлення Олег Триліс »

Pashtet писав: Фото, зроблені на змаганнях зі спортивного туризму - приймаються?
Да, принимаются.

Pashtet писав: Придумай інші розділові знаки, будь ласка.
Спасибо, да, хай будут '$'
Телеграм-бот для обліку клубного спорядження.
Таблиця-переклік клубного спорядження (стара більше не актуальна після 02.2023) тут.
Відповісти