XIII Пуща-Водицький марафон

Анонси і обговорення заходів

Модератор: Палец

Відповісти
Аватар користувача
ost
Досвідчений користувач
Повідомлень: 226
З нами з: 09.11.2006, 16:52
Звідки: Киев

XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення ost »

Традиція жива? Нагадую умови.
Біг (або ходьба). Максимальна дистанція - 5 кругів (круг - трохи більше 8 км). Контрольний час - 5 годин 32 хвилини. Хто хоче, долає меншу кількість кругів. Місце старту та фінішу - стоянка на Мощуні puscha-voditsa-2.gif (832×1111) (tourclub.kiev.ua) 
Дати. З цим є певні складнощі. Справа в тому, що я змінив своє місце переважної дислокації на досить віддалене від Києва. Цієї осені я планую 1-2 поїздки в Київ на певний термін. Друга половина жовтня, можливо, листопад. Дати і терміни ще не визначені, залежать від багатьох обставин.
Було б добре визначитися з датою забігу, а я вже буду підлаштовувати свої плани в тому числі під цю дату. 
Робіть заявки, будемо визначатися з датами.
 
Недостаток экстрима компенсируется плохой подготовкой к походу.
Аватар користувача
Yar
Досвідчений користувач
Повідомлень: 110
З нами з: 13.11.2006, 00:26
Звідки: Kyiv

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення Yar »

Привіт всім!
Як завжди намагатимемося підтримати традицію і цього року)
Хотілося б щоб терміни не збігалися с останніми вихідними листопада, бо це традиційна дата "Київського Листопаду", хоча як це буває вона може збігтися з "50 за 10"
Краще щоб розрив був принаймні два тижні, щоб можна було відновитися
Може тим хто читає цю гілку вже щось відомо на цей рік стосовно 25*5/50*10?
Також питання до Володимира - чи можливий варіант якщо до нас приєднається невелика група велосипедистів? Можна було б в окремий протокол винести результати вело або змішаного класу (бігти/їхати круги по черзі), теоретично є потенційні учасники що розглянуть і такий варіант.
PS Також в будь якому випадку кращий день проведення – субота а не неділя, бо вже існує традиція після фінішу їхати у баню.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення Pashtet »

Yar писав: 08.10.2021, 09:37 Хотілося б щоб терміни не збігалися с останніми вихідними листопада, бо це традиційна дата "Київського Листопаду", хоча як це буває вона може збігтися з "50 за 10"
Краще щоб розрив був принаймні два тижні, щоб можна було відновитися
Може тим хто читає цю гілку вже щось відомо на цей рік стосовно 25*5/50*10?

На даний момент робочий варіант такий:
* 25/5 - 6-7 листопада;
* 50/10 - 20-21 листопада.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Yar
Досвідчений користувач
Повідомлень: 110
З нами з: 13.11.2006, 00:26
Звідки: Kyiv

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення Yar »

Тоді найкраща дата марафону - 23 жовтня.
Аватар користувача
ost
Досвідчений користувач
Повідомлень: 226
З нами з: 09.11.2006, 16:52
Звідки: Киев

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення ost »

Велосипедисти? Чому б ні? Але я не дуже розумію, який формат їм підходить, тому пропоную самоорганізуватись, так щоб вписатись в існуючий.
Відносно дат. 23 чи 24 жовтня мені підходить найкраще. Я планую десь під ці дати відвідати Київ. Але за умови, що не завадить локдаун. Можу просто не доїхати. На цей випадок пропоную підстрахуватися і висунути із своїх рядів дублера організатора, який зможе поставити трасу і зафіксувати результати.

 
Недостаток экстрима компенсируется плохой подготовкой к походу.
Аватар користувача
ost
Досвідчений користувач
Повідомлень: 226
З нами з: 09.11.2006, 16:52
Звідки: Киев

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення ost »

Квитки взяв. Орієнтуємось на 23.
Недостаток экстрима компенсируется плохой подготовкой к походу.
Аватар користувача
ost
Досвідчений користувач
Повідомлень: 226
З нами з: 09.11.2006, 16:52
Звідки: Киев

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення ost »

Квитки то я взяв, але в мої плани зненацька втрутився кабмін із своєю постановою.
https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-zatve ... 0v6W9JZDfg
Я не вакцинований, робити затратні тести бажання нема. Вакцинуватися теж особливого бажання нема, так само як і часу на 2 дози. Скоріш за все (90 %) моя поїздка в заплановані дати відміняється і я фізично не зможу бути присутній на марафоні. Пропоную переходити до Плану Б, а саме: учасникам висунути із своїх рядів організатора, який зможе поставити трасу і зафіксувати результати.
Недостаток экстрима компенсируется плохой подготовкой к походу.
Аватар користувача
ost
Досвідчений користувач
Повідомлень: 226
З нами з: 09.11.2006, 16:52
Звідки: Киев

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення ost »

Прийняв рішення вакцинуватися і таким чином отримати більшу свободу пересування. Сподіваюсь, що все-таки зможу бути на марафоні. Але це залежить від реакції певних організмів на першу дозу вакцини і, можливо, деяких інших факторів. Так що питання моєї присутності поки що відкрите. Не зайве було б учасникам підтвердити свою участь і, це важливо, знайтися людині, яка могла б мене підстрахувати в разі неможливості добратися до Києва.
 
Недостаток экстрима компенсируется плохой подготовкой к походу.
Аватар користувача
ost
Досвідчений користувач
Повідомлень: 226
З нами з: 09.11.2006, 16:52
Звідки: Киев

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення ost »

Все-таки зараз в Київ не їду. Квитки здав. Буду вакцинуватись і очікувати більш сприятливої епідеміологічної обстановки.
Недостаток экстрима компенсируется плохой подготовкой к походу.
Аватар користувача
Yar
Досвідчений користувач
Повідомлень: 110
З нами з: 13.11.2006, 00:26
Звідки: Kyiv

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення Yar »

Два тижні прохворів. Нажаль велосипедисти та інші з тих хто б міг прийняти участь поки теж не виявили бажання. Чекаємо, може щось зміниться.
Аватар користувача
ost
Досвідчений користувач
Повідомлень: 226
З нами з: 09.11.2006, 16:52
Звідки: Киев

Re: XIII Пуща-Водицький марафон

Повідомлення ost »

Навіть чемпіонат Європи з футболу 2020 перенесли на 2021 рік. Так що ми в тренді. Чекаємо. :)
 
Недостаток экстрима компенсируется плохой подготовкой к походу.
Відповісти