Неоголошені походи

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Повідомлення Оля Настенко »

Як чудово ми дійшли від обговорення, чому всі мовчать, до ідеї позитивних змін :)
Назву тільки варто брати більш промовисту і конкретну. Як озвучені вище, "похідне життя ТКУ", "информация про походы".
Аватар користувача
Олег Триліс
Актив
Повідомлень: 179
З нами з: 03.11.2012, 14:13
Звідки: Киев/Тайвань

Повідомлення Олег Триліс »

Я вот сейчас пробую написать/описать концепцию "клубных" и "не клубных" походов, но пока не готов, а значит работаем в этих направлениях. Я бы предложил название темы для просто оглашений "наши походы". Но проблема, имхо, в том, что разделяя эти темы мы запутываем ищущих где присоединиться к походу. Лично я бы оставлял все в одной теме - Мероприятия, но регулировал номенклатуру названий темы
Телеграм-бот для обліку клубного спорядження.
Таблиця-переклік клубного спорядження (стара більше не актуальна після 02.2023) тут.
Олексій
Повідомлень: 17
З нами з: 04.10.2019, 00:50
Звідки: Київ

Повідомлення Олексій »

Олег Трилис писав:Я вот сейчас пробую написать/описать концепцию "клубных" и "не клубных" походов, но пока не готов, а значит работаем в этих направлениях. Я бы предложил название темы для просто оглашений "наши походы". Но проблема, имхо, в том, что разделяя эти темы мы запутываем ищущих где присоединиться к походу. Лично я бы оставлял все в одной теме - Мероприятия, но регулировал номенклатуру названий темы
та ну це не настільки великий форум щоб це створювало перенасичення
тому краще створити окремий розділ, це буде зручно для тих хто водить походи і тим кому цікаво за цим спостерігати, ну і тим хто веде статистику
Одна минута решает исход баталии; один час - успех кампании; один день - судьбу империи(с)
Аватар користувача
Kender
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1262
З нами з: 03.04.2007, 20:52
Звідки: виртуальность...
Контактна інформація:

Повідомлення Kender »

Pashtet писав: Можливо, слід зробити новий розділ нарівні з цими двома, назвати його, скажімо, "Дошка оголошень", і наповнювати його подібними речами.
Що скаже суспільство на таку пропозицію?
Cуспільство поддерживает. Мне не нравится название "доска объявлений" - интуитивно ожидаешь увидеть в таком разделе что-то вроде "пропала собака" или там "найдена миска". Но идея очень правильная. Особенно в свете того, что мне внезапно два дня назад сказали, что считать клубные походы в этом сезоне - моя непосредственная обязанность....
Поэтому - все в обязательном порядке пишите о своих походах на форуме, чтобы мне было легко и удобно вас считать. А кто не напишет - будет подвергнут всяческому порицанию.
И да пребудет с вами сила
;)
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Pashtet писав:у "Форумі" такі теми досить швидко губляться.
Можливо, слід зробити новий розділ нарівні з цими двома, назвати його, скажімо, "Дошка оголошень", і наповнювати його подібними речами.
Так оно и в новом разделе будет тонуть, когда там наберется достаточное количество контента. Можно прилеплять тему на время похода, а потом отлеплять, пусть себе тонет.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Боря
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1242
З нами з: 06.09.2007, 12:36
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Боря »

Так оно и в новом разделе будет тонуть, когда там наберется достаточное количество контента. Можно прилеплять тему на время похода, а потом отлеплять, пусть себе тонет.
+

Далеко не потоне. Зараз внизу першої сторінки "Форума" теми, востаннє оновлені понад рік тому.
Via est vita
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

Анонс походів, в які не було відкритого набору можна дійсно робити в день старту: група така-то вийшла на маршрут такий-то, очікується повернення тоді-то.
Якщо є вільні місця, або учасників ще зовсім нема, то дійсно оголошувати в "Мероприятия".

І ще - з точки зору керівника дуже зручним було б знати про загальні побажання потенційних учасників - куди і коли б вони могли/хотіли б, яка тривалість.
Наприклад, знаю, що Женя Єрьомін в минулому році планував надпотужну шістку з 2-ма семитисячниками, правда, на 2 місяці. І зі зрозумілих причин мало хто міг собі дозволити таку відпустку. Занадто максималістський задум.
Але в нашому приземленому варіанті, ТКУшним керівникам було б сильно легше щось планувати, якби тема "Хочу в поход" ожила.
Бо, наприклад, хотіла б я і в четвірку в Фани, і на літні Тетнульд, Лайлу, і в зимові лижні Чивчини, а хтозна, що там люди думають з цього приводу. А самому ходити по льодовикам з тріщинами також не походиш. І навіть якщо керівник купить квитки, не факт, що зберуться учасники.
Як варіант, виділити просто тему з побажаннями і намірами учасників і керівників на початку підготовчого сезону, може навіть до набору новачків, а там вже хай підбирають компанію і тренуються до походів.
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
aleksej
Досвідчений користувач
Повідомлень: 421
З нами з: 21.09.2015, 13:52
Звідки: Киев
Experience: 2ГР, 1ПР, 4ГУ

Повідомлення aleksej »

Вставлю і своїх 5ть копійок :)
1. По перше потрібно розрізняти спортивні / категорійні походи та походи - прогулянки, походи для розвідки нових місцин, похід з друзями не з ТКУ похід/вилазка- тренування та ін.
перші я вважаю потрібно оголошувати обов'язково, другі за бажанням керівника.
2. Чим більше членів ТКУ "контактують"з іншими людьми - тим відоміше стає наш клуб. Більше потенційних бажаючих вступити в ТКУ
Це як у Середньовіччя ̶м̶о̶н̶а̶х̶и̶ туристи які несли слово ?Б?о?ж?е? про ТКУ
Не бачу в цьому нічого негативного, якщо це не стане масовим явищем.
3. Підтримую
Марія писав: І ще - з точки зору керівника дуже зручним було б знати про загальні побажання потенційних учасників - куди і коли б вони могли/хотіли б, яка тривалість.
До прикладу - мені важливо щоб учасники (між іншим майже всі з ТКУ ) які повірили в мене , погодилися йти в похід зі мною - тренувалися, зростали.
Тому для них я буду витрачати свій час і сили.
А якщо новачки не проявляють активності - то це їм не цікаво.
Лето это маленькая жизнь)
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Яка цікава і корисна дискусія! На жаль, я лише зараз її побачив, бо був у неоголошеному байдарочному поході :)
Тепер коментувати всі висловлені тут запитання, зауваження і пропозиції надто складно, тому спробую просто коротко висловити свою позицію.

1. Анонсувати походи на форумі потрібно і корисно. Навіть тоді, коли набір в групу вже закритий. Перш за все тому, що форум, на сьогодні, найзручніше джерело інформації про основну діяльність клубу. Як для новачків, так і для клубівців, які шукають цю інформацію з різною метою.

2. Не бачу нічого поганого в повідомленнях про "закриті" походи. Це нормально і цілком доречно в гілці "Мероприятия", не варто для цього створювати нову гілку.

3. Поки що ми можемо лише просити керівників анонсувати свої походи на форумі, апелюючи до їх "клубної відповідальності". Але, сподіваюсь, ми поступово розробимо систему бонусів на підтримку таких анонсів. Наприклад, визначивши, що "клубним походом" може бути лише похід, анонсований на форумі.
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Ну, шановні модератори, і хто видалив повідомлення Паштета , в якому він "спалив" декілька неоголошених походів, і мою відповідь на нього ?

Прошу також вказати на підставі чого ці повідомлення були видалені.
Востаннє редагувалось 07.08.2020, 12:40 користувачем Kefirek, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Kefirek писав:Ну, шановні модератори, і хто видалив повідомлення Паштета , в якому він "спалив" декілька неоголошених походів, і мою відповідь на нього ?
Прошу також вказати на підставі чого ці повідомлення були видалені.
они в другой теме http://www.tourclub.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=6117
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Ага, побачив. Вибачаюсь.
Аватар користувача
Анастасия
Досвідчений користувач
Повідомлень: 568
З нами з: 07.07.2009, 22:08
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Анастасия »

Вопрос, а "Вечір знайомств біля багаття 2020", которое 12-13 сентября будет, это клубное мероприятие? На фейсбуке оно уже полмесяца как объявлено. А на форуме молчание...
Кто, если не мы?!
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Анастасия писав:Вопрос, а "Вечір знайомств біля багаття 2020", которое 12-13 сентября будет, это клубное мероприятие? На фейсбуке оно уже полмесяца как объявлено. А на форуме молчание...

-Сарказм вкл.-


На форум все забили. Его ведь надо в браузере открывать. Это так неудобно. Вон телеграмчик сам сигнал подает, когда сообщение пришло.

Да и вообще, зачем нужен вечер знакомств? Придут туда какие-то незнакомые люди. Лучше в телеграмчике позвать 7-8 друзей на ПВДшку :wink:

-Сарказм откл. -
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Анастасия писав:Вопрос, а "Вечір знайомств біля багаття 2020", которое 12-13 сентября будет, это клубное мероприятие? На фейсбуке оно уже полмесяца как объявлено. А на форуме молчание...
В тому році було так само. Оголошення про Мавпятник на форумі з'явилось за тиждень до події як нагадування клубівцям, що треба принести мотузки, карабіни і т.д., а також для загальної організації. Це для рекламних цілей оголощення живе на фб місяць, сайт для цього не слугує. Якщо написати зарано - до самого івенту люди забудуть, що щось треба принести і зробити.

Проте треба не втиканути, що обидва Триліси до 6-8 вересня вештаються закордонням. Не треба зради - думаю, створити тему наступного понеділка буде норм.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Відповісти